akcesoria dla graczy

Nie ma znaczenia jak często grasz, sprzęt z którego korzystasz może to doświadczenie zepsuć lub nadać mu zupełnie nowego wymiaru. O ile tani zestaw słuchawkowy w połączeniu z niskiej jakości monitorem może przyprawić o ból głowy (w przenośni i dosłownie) o tyle precyzyjny pad czy wygodny fotel sprawią że nie tylko sama rozgrywka będzie o niebo przyjemniejsza. Świat akcesoriów jest ogromny, ale wybraliśmy kilka propozycji, które powinny przypaść Ci do gustu!

Fotel gamingowy

Odpowiedni fotel jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych akcesoriów w arsenale gracza.  Możemy nawet zaryzykować że najważniejszym, wpływa on bowiem nie tylko na wygodę podczas rozgrywki, ale pozwala również zadbać o zdrowie kręgosłupa i ramion! Regulacja wysokości siedziska, kąta nachylenia oparcia, funkcja bujania czy też pełna regulacja podłokietników to nie fanaberie, a konieczność.

fotel gamingowy fury avenger l

Fury Avenger L to fotel dla graczy, który łączy w sobie najnowsze rozwiązania ze sportową stylistyką. Ergonomiczny kształt wraz z wysoką jakością użytych materiałów pozwala cieszyć się długimi godzinami grania bez uszczerbku na komforcie. Fotel wyposażono w dwie poduszki, jedną umieszczoną na górze, drugą na dole. Górna wspiera głowę utrzymując ją w prawidłowej pozycji, dolna odpowiada za wsparcie kręgosłupa na odcinku lędźwiowym.

Avenger L wyposażono w grube, wyściełane podłokietniki oraz szeroki zakres regulacji, umożliwiający dopasowanie fotela do każdej sylwetki. Za regulację góra – dół odpowiada wytrzymały mechanizm pozwalający ustawić optymalny poziom fotela względem blatu. Regulacja kąta nachylenia z funkcją blokady gwarantuje maksymalny komfort rozgrywki. Konstrukcja wytrzymuje ciężar do 150 kg!

Biurko dla gracza

Gamingowe biurka stają się coraz popularniejszym elementem wyposażenia pokoju graczy. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Przede wszystkim na elastyczność – powinno ono umożliwiać regulację pozwalającą na  granie zarówno na siedząco, jak i na stojąco. Równie ważna jest odpowiednia powierzchnia, która pomieści cały nasz sprzęt wraz z akcesoriami.

gamingowe biurko dla gracza

Funkcjonalność, wytrzymała konstrukcja oraz duża powierzchnia użytkowa to główne cechy Genesis Holm 300 RGB. Ergonomię rozgrywki zwiększa półka pod monitor oraz hub z trzema portami USB 3.0 wraz z przepustami na kable. Indukcyjne ładowanie? Mamy to, w blat biurka wbudowano bezprzewodową ładowarkę. Mamy tu również uchwyt na słuchawki, uchwyt na napoje oraz stojak na pady.

To jednak co najbardziej wyróżnia Genesis Holm 300 to konfigurowalne podświetlenie LED! Za pośrednictwem dołączonego pilota możesz zmieniać kolory, częstotliwość oraz jasność podświetlenia, tworząc niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę.

Gamingowa klawiatura

 

Myszka dla gracza

 

Gamingowy monitor

 

pady

 

autor: redakcja

Dodaj komentarz